Dąbrowa Górnicza

AniCura Molicki Całodobowa Klinika Weterynaryjna (24H)

Klinika otwarta jest przez całą dobę. Klinika ma status kliniki emergency, co oznacza, że przez 24H/7, w każdy dzień, w tym weekendy i dni świąteczne otrzymasz pomoc dla swojego pupila w nagłym wypadku. W godzinach nocnych pełnimy dyżur – jeśli Twoje zwierzę wymaga pomocy, przyjedź natychmiast do kliniki bez umawiania się.

Dla opiekuna

Rezerwacja wizyty online

Umów wizytę

Kontakt dla opiekunów zwierząt

+48 32 264 12 07

Majakowskiego 27, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Wskazówki dojazdu
Dla lekarza weterynarii

Kontakt z praktyką

Nasz zespół

Zaangażowani ludzie, którzy pasjonują się swoją pracą, utożsamiają się z wartościami firmy i efektywnie współpracują dla dobra zwierząt.

Klinika ma pokoleniową historię: założona w 1993 już od ponad 30 lat oferuję opiekę weterynaryjną. Stworzona przez Feliksa Molickiego jest teraz kierowana przez jego syna, również lekarza weterynarii, Sebastiana Molickiego. W 2024 klinika została rozbudowana o nową część szpitalną.

Od początku realizacji przyświecał nam cel, by to miejsce umożliwiało kompleksową diagnozę oraz leczenie kotów i psów. Otrzymasz u nas opiekę profilaktyczną, diagnostyczną i leczniczą, w tym zoofizjoterapię. Nasz punkt rehabilitacyjny jest wyposażony w taki sprzęt jak bieżnia wodna, sucha czy laser wysokoenergetyczny.

Zapraszamy również do sklepu z żywnością dla zwierząt na miejscu. Dysponujemy własnym bezpłatnym parkingiem dla opiekunów zwierząt obok budynku kliniki przy ulicy Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej a w poczekalni funkcjonuje strefa dla opiekunów kotów i wydzielona część dla opiekunów psów.

Satelitą naszej kliniki jest AniCura Molicki Gabinet Weterynaryjny w Sosnowcu, ul. Rysia 2a.

Błąd

Wystąpił błąd. Ta aplikacja może nie odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.