O nas

AniCura to rodzina wiodących szpitali i klinik dla zwierząt towarzyszących. Firma narodziła się z potrzeby świadczenia lepszej opieki dla zwierząt dzięki rozwojowi i współpracy w kwestii medycznej oraz jak najlepszym wykorzystywaniu wspólnych zasobów.

Dziś AniCura jest punktem odniesienia w zaawansowanej opiece weterynaryjnej i cenionym partnerem opiekunów zwierząt i kierujących lekarzy weterynarii w całej Europie.

Firma oferuje szeroką gamę podstawowych jak i wysoko wyspecjalizowanych usług weterynaryjnych. Obejmuje to wszystko, od profilaktyki i podstawowej opieki zdrowotnej, po zaawansowaną diagnostykę, intensywną terapię, chirurgię i ortopedię. AniCura oferuje również rehabilitację, fizjoterapię i porady żywieniowe, a także wybrane karmy i produkty pielęgnacyjne dla zwierząt.

Naszą wizją jest kształtowanie przyszłości opieki weterynaryjnej.

Program rozwoju jakości w AniCura

QualiCura to nasz Program Jakości, który obejmuje standardy jakości medycznej, zrównoważonego rozwoju i jakości organizacyjnej, aby zapewnić wszystkim klinikom i szpitalom w AniCura wspólne ramy podejścia do jakości. Oferuje ustrukturyzowany i zrównoważony sposób definiowania kluczowych procesów, które należy wdrożyć, oraz ciągłego ich doskonalenia. Dzięki QualiCura jesteśmy w stanie poprawić wyniki leczenia, zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów i działać w trosce o otaczający nad świat. Ostatecznie wzmacnia to naszą pozycję wiodącego dostawcy najwyższej jakości opieki weterynaryjnej.

Współpraca europejska

AniCura jest obecna w 15 krajach Europie. Umożliwia to wyjątkową współpracę pomiędzy wszystkimi lekarzami weterynarii i klinikami. Nasi specjaliści i lekarze weterynarii mogą łatwo i szybko zdobywać wiedzę i doświadczenia oraz dzielić się nimi z innymi lekarzami weterynarii. Dzięki temu staliśmy się nie tylko miejscem gdzie lekarze weterynarii, w razie potrzeby odsyłają swoich pacjentów, ale także innowacyjną instytucją szkoleniową dla lekarzy weterynarii z całej Europy.

Błąd

Wystąpił błąd. Ta aplikacja może nie odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.