Nasza wizja

Wizją grupy AniCura jest „kształtowanie przyszłości opieki weterynaryjnej”. Wizja ma na celu zapewnienie jak największych korzyści naszym pacjentom i ich opiekunom i stanowi długofalowy kierunek dla naszych Współpracowników.

Razem

Jesteśmy wyjątkową rodziną starannie wyselekcjonowanych szpitali i klinik dla zwierząt, zatrudniającą pracowników, których łączy autentyczne zainteresowanie zwierzętami i pasja do pracy ze zwierzętami.

Wierzymy, że w przyszłości możemy stworzyć jeszcze lepszą opiekę zdrowotną dla zwierząt jedynie poprzez ścisłą współpracę oraz wymianę wiedzy i doświadczeń w różnych obszarach tematycznych. Dlatego istnieje ciągła wymiana wiedzy, zarówno pomiędzy pracownikami, jak i pomiędzy szpitalami dla zwierząt, klinikami i regionami.

Dla Ciebie, jako właściciela zwierzęcia, oznacza to, że szukając opieki nad swoim zwierzęciem w AniCura, uzyskasz dostęp do dużej sieci specjalistycznej wiedzy z zakresu medycyny weterynaryjnej. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz jeden z naszych większych szpitali dla zwierząt, czy lokalną praktykę weterynaryjną, wiedza ekspercka na temat nawet najrzadszych schorzeń jest zawsze w zasięgu ręki.

Jakość

Naszym priorytetem jest jakość weterynaryjna – tu nie ma miejsca na kompromisy.

Dla nas oznacza to, że oferujemy opiekę zdrowotną dla zwierząt na najwyższym poziomie, gdzie nasi pracownicy przechodzą ciągłe dokształcanie i specjalizację, a wyposażenie techniczne jest nowoczesne i stanowi awangardę rozwoju medycyny weterynaryjnej.

Dla Ciebie oznacza to, że Twojemu zwierzęciu przysługuje opieka o gwarantowanej jakości, sprawowana przez kompetentny personel, z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod diagnostyki i leczenia.

Praca

Zależy nam na tym, aby nasi goście czuli się bezpiecznie w związku z naszymi kompetencjami i opieką nad zwierzętami. Jako właściciel zwierzęcia możesz oczekiwać empatycznego i prawidłowego leczenia, w którym zawsze najważniejsze jest dobro Twojego zwierzęcia. Naszą ambicją jest, abyś zawsze czuł się poinformowany i bezpieczny. Opinie naszych klientów są dla nas najważniejsze, ponieważ możemy stale ulepszać nasze usługi, dlatego też będziemy bardzo wdzięczni, jeśli powiesz nam, co Twoim zdaniem robimy dobrze, a co możemy zrobić lepiej.

Aby zaoferować pomoc zwierzętom potrzebującym opieki, inwestujemy w obecność, zwiększoną dostępność i elastyczne przepływy. Wiele z naszych placówek pracuje całodobowo, inne stale wydłużają godziny otwarcia. Opieka zdrowotna dla zwierząt przyszłości oznacza, że ​​jesteśmy tu, gdzie nas potrzebujesz!

Nasze wartości

W AniCura podzielamy szereg podstawowych wartości, na których opiera się nasz biznes. Ta wspólna baza wartości jest przeznaczona nie tylko dla naszych pracowników. Celem jest przede wszystkim zapewnienie Tobie i Twojemu zwierzęciu możliwie najlepszego leczenia i opieki.
Przeczytaj więcej o naszych wartościach

Błąd

Wystąpił błąd. Ta aplikacja może nie odpowiadać, dopóki nie zostanie ponownie załadowana.